دریافت(سمینار طراحی کنترل کننده تطبیقی برای روبوت به منظور تعقیب مدل مرجع)

سمینار طراحی کنترل کننده تطبیقی برای روبوت به منظور تعقیب مدل مرجع|39012827|eoc34022706|روبوت های با لینک صلب,روبوت های با لینک انعطاف پذیر,مدل سازی روبوت ها,شبیه سازی ربات,سمینار طراحی کنترل کننده تطبیقی,مقاله درباره کنترل کننده تطبیقی,کنترل کننده تطبیقی,طراحی ربات تعقیب کننده مدل مرجع,طراحی کنترل کننده تطبیقی برای ربات
این فایل درباره ی سمینار طراحی کنترل کننده تطبیقی برای روبوت به منظور تعقیب مدل مرجع می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

توضیحات مقاله :
چكيده:
به طور کلی کنترل روبوت ها- روبوت های سیار و بازوهای ماشینی- توجه مهندسین کنترل را برای چندین دهه به خود جلب کرده است. در حقیقت روبوت ها سیستم های مکانیکی پیچیده با دینامیک های غیر خطی شدیدی هستند. از این رو یک عملکرد مناسب برای روبوت ها نیاز به طراحی کنترل غیر خطی برای بهره برداری کامل از توانایی های یک روبوت است. بعد از توضیح مدل دینامیکی برای روبوت، در این مقاله اقدام به طراحی یک کنترل کننده تطبیقی برای مسئله تعقیب مدل مرجع می شود به طوری که روبوت دقیقاً مسیری را که تعیین شده است تعقیب نماید. در پایان روش کنترلی را بر روی یک روبوت با دو لینک پیاده سازی نموده و نتایج شبیه سازی را ارائه خواهیم نمود.

فهرست:
چكيده
مقدمه
مدل سازی دینامیکی برای یک بازوی مکانیکی دو لینک صلب
کنترل کننده تطبیقی
شبیه سازی
نتيجه گيري
مراجع


توضیحات پاورپوینت:
مقدمه:
ماشين خودكار چند منظوره اى كه طيف گسترده اى از وظايف متفاوت را در شرايطى كه حتى نسبت به آن شرايط شناخت كافى نداشته باشد -مانند انسان- انجام مى دهد.

فهرست:
مقدمه ای بر روبوت ها
روبوت های با لینک صلب
روبوت های با لینک انعطاف پذیر
مدل سازی روبوت ها
شبیه سازی
نتیجه گیری
مراجع


این سمینار همراه با یک فیلم آموزشی ارائه شده است.


مطالب دیگر:
🔥تنهایی و بچه های بمباران🔥مجموعه کامل علائم و نمادهاي اختصاري الکتريکي و الکترونيکي🔥نمونه پرسشنامه میزان مشارکت جوانان و نوجوانان روستایی در برنامه ریزی توسعه🔥نمونه پرسشنامه عوامل موثر توسعه نیافتگی صنعت گردشگری🔥نمونه پرسشنامه توسعه درونی بافت های شهری🔥نمونه پرسشنامه مکانیابی پادگان های لجستیک🔥نمونه پرسشنامه نقش روستاشهرها در توسعه روستاهای پیرامونی🔥نمونه پرسشنامه توانمندسازی بافت های محلی با رویکرد توسعه پایدار🔥نمونه پرسشنامه بررسی سیر تحول و عوامل مؤثر بر استخوانبندی شهر🔥نمونه پرسشنامه توانمندسازی سکونتگاه‌های غیر رسمی پیرامون کلانشهرها🔥نمونه پرسشنامه طراحی مسیر گردشگری ساحلی با تاکید بر ارتقا کیفیت محیط🔥نمونه پرسشنامه اسکان غيررسمي و اسکان رسمي با تاکيد بر شاخص هاي کمي و کيفي مسکن🔥نمونه پرسشنامه نقش فضای سبز در تعاملات اجتماعی مجتمع های مسکونی🔥نمونه پرسشنامه مکانیابی پارک های مقیاس شهری به تفکیک محله ، ناحیه و منطقه🔥پاورپوینت نورپردازی در فضای باز🔥پاورپوینت مبحث نور در معماری🔥پاورپوینت مطالعه برج هرست🔥پاورپوینت صفر تا صد استانداردهای طراحی ویلا🔥کد سه بعدی تابعی سه بعدی ساز تصاویر دو بعدی در متلب 🔥پاسخ آزمون قلم چی 15 مرداد 95 (رشته تجربی)🔥مفهوم ديه (جبران خسارت) در حقوق جزايي جمهوري اسلامي ايران🔥تحقیق مفهوم ديه (قصاص) در اسلام🔥اصلاح نامه کارنامه ارزشیابی توصیفی🔥دانلود کتاب اسرار نظامی🔥دانلود پاورپوینت معماری دیکانستراکشن